הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקתAmyloid PET מובילה לשינוי בטיפול הקליני במטופלים עם דעיכה קוגניטיבית
7.4.19

בדיקת Amyloid positron emission tomography (PET) מובילה לשינויים בטיפול הקליני ב-כשני-שליש מהמטופלים הסובלים מפגיעה קוגניטיבית קלה או דמנציה מגורמים לא ידועים, כך על פי מחקר חדש שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- JAMA.

 

מעל ל- 11,000 נבדקים שאובחנו עם פגיעה קוגניטיבית קלה או דמנציה עברו הדמיה של amyloid PET. התוצאות היו חיוביות בקרב 55% מהנבדקים עם פגיעה קוגניטיבית קלה ובקרב 70% מהנבדקים הדמנטיים.

 

סה"כ, הטיפול הקליני השתנה בקרב 60% מהללו עם פגיעה קוגניטיבית קלה ו- 64% מהללו עם דמנציה. לדוגמא, בקרב הנבדקים עם תוצאות PET חיוביות, עלה השימוש בתרופות לטיפול באלצהיימר מ- 40% ל- 82% - בקרב הסובלים מפגיעה קוגניטיבית, ומ- 63% ל- 91% בקרב הללו הסובלים מדמנציה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007