הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניעת arginine עוצרת גידולים מסוג glioma
7.4.19

מניעת arginine מגידולים מסוג glioma, מביאה להתייצבות המחלה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Clinical Cancer Research. במחקר ה- Phase 1 השתתפו 10 חולים עם high grade gliomas והיסטוריה של טיפול אינטנסיבי במחלה. החולים טופלו בכימותרפיה בתוספת מניעת הגידול מחומצת האמינו – arginine, חומר אותו אותם תאי גידול לרוב אינם מסוגלים לייצר בעצמם. Pegargiminase שימשה להורדת ייצור חומצת האמינו ארגינין אצל המטופל.

ממצאי המחקר העידו כי שמונה חולים הדגימו מחלה יציבה, וכי שיעור ההישרדות הכללי היה גבוה יותר בהשוואה למידע ההיסטורי הקיים בנוגע למחלה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007