הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקת דם תאיץ את מהירות האבחנה של רעלת היריון
7.4.19

במקרים החשודים לרעלת היריון, מדידת רמות ה- placental growth factor (PlGF) ושילוב הממצאים באלגוריתם טיפולי, מזרזת את פרק הזמן הדרוש לאבחנה, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet.

 

מעל ל- 1000 נשים הרות עם חשד שלא אושר לרעלת היריון לפני השבוע ה- 37 להריונן, עברו בדיקות דם למדידת רמות ה- PIGF. בדיקות נוספות נערכו על פי הסטנדרט הטיפולי הקיים.

 

כ- 35% מהנשים אובחנו עם רעלת היריון. פרק הזמן שארך עד לקבלת האבחנה – מטרת המחקר העיקרית – היה קצר באופן מובהק בקרב הקבוצה שעברה בדיקות לרמת ה- PIGF, שתוצאותיהן שולבו באלגוריתם (1.9 מול 4.1 ימים). קבוצת נשים זו אף הדגימה שיעור נמוך יותר של תופעות לוואי.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007