הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הבריאות אצלם בדם
4.4.19

הטיפול החדש יינתן במרכזים הרפואיים איכילוב בתל־אביב ושיבא בתל השומר, ולדברי פרופסור רוני גמזו, מנהל איכילוב: "מדובר בבשורה עצומה עד כדי הצלת חיים ממשית לחולי סרטן הדם בארץ".

 

במשך שנים התבסס הטיפול במחלות הסרטן השונות על ניתוחים, כימותרפיה וקרינה. בשנים האחרונות התפתחה שיטת טיפול נוספת, אימונותרפיה, שעושה שימוש במערכת החיסון של החולה עצמו כדי לתקוף את תאי הגידול.

 

טכנולוגיית CAR-T פותחה על ידי חתן פרס ישראל, פרופסור זליג אשחר, ונחשבת לאחת מפריצות הדרך המשמעותיות בטיפול במחלת הסרטן בעשור האחרון. כמות קטנה של תאי מערכת החיסון של המטופל נלקחת מדמו. התאים מהונדסים גנטית ומוחזרים למטופל בעירוי חד־פעמי במטרה להילחם בתאי הסרטן ולהשמיד אותם.

 

 

 


לידיעה בידיעות אחרונות >>

 

 

מאת שרית רוזנבלום

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007