הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו ההנחיות לטיפול בחולי סוכרת – בדגש הבריאות הקרדיווסקולארית והכלייתית
4.4.19

ה- American Diabetes Association מעדכן את הנחיותיו לטיפול בסוכרת. העדכון כולל את השינויים הבאים:

 

  • ניתן לשקול מתן של Icosapent ethyl לחולים בסוכרת ובמחלה קרדיווסקולארית טרשתית או עם גורמי סיכון קרדיאליים אחרים ורמות גבוהות של טריגליצרידים ורמות נשלטות של LDL cholesterol הנוטלים סטטינים.
  • טיפול ב- Dapagliflozin קשור בהפחתה של שיעור האשפוזים עקב אי ספיקת לב ובהאטת התקדמותה של מחלת כליות כרונית.
  • עבור חולים עם סוכרת ומחלת כליות כרונית, המינון המאושר של dapagliflozin פר estimated glomerular filtration rate הופחת ל- 45 mL/min/1.73 m2 ומעלה.

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007