הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושרה גלולת טסטוסטרון חדשה
4.4.19

ה- FDA אישר גלולה חדשה של testosterone undecanoate לטיפול ברמות טסטוסטרון נמוכות בגברים שמצבם נגרם על ידי גידול בבלוטת יותרת המוח או מצבים גנטיים מסוימים (לדוגמא, Klinefelter syndrome). הגלולה, המשווקת בשם Jatenzo אינה מיועדת לטיפול בהיפוגונדיזם של הגיל המבוגר.

 

מחקר Phase 3 שנערך בקרב גברים עם רמות טסטוסטרון נמוכות, מצא כי 87% מהנבדקים שקיבלו testosterone undecanoate  פומי, הציגו רמות טסטוסטרון ממוצעות בטווח הנורמה (מטרת המחקר העיקרית). תופעות הלוואי הנפוצות כללו יתר לחץ דם, כאבי ראש, רמות HDL נמוכות, עלייה ברמות ה- prostate-specific antigen, עלייה ב- hematocrit ובחילות.

 

הגלולה תשווק עם הערה המזהירה מפני עלייה בלחץ הדם, יש להעריך את הסיכון הקרדיווסקולארי האינדיבידואלי טרם תחילת הטיפול.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007