הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התערבות פשוטה מסייעת להיפטר מאופיאטים
4.4.19

מתן של שקית המכילה פחמן משופעל המשמש לנטרול אופיאטים משפר את שיעורי סילוק התרופות העודפות בקרב מטופלים לאחר ניתוחים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Surgery.

 

כ- 200 מטופלים שקיבלו אופיאטים לאחר שעברו טיפול כירורגי במרכז רפואי אחד במישיגן חולקו באופן אקראי לקבלת אחד מהללו: הטיפול הסטנדרטי, הנחיות למציאת מקום בו ניתן להיפטר מאופיאטים עודפים, או שקית של פחמן משופעל לנטרול האופיאטים. ארבעה עד שישה שבועות לאחר מכן, 29% מהמטופלים שקיבלו את הטיפול הסטנדרטי, 33% מהללו שקיבלו הנחיות, ו- 57% מהמטופלים שקיבלו את שקיות הפחמן דיווחו כי נפטרו מהאופיאטים בהם לא עשו שימוש.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים מעידים כי התערבות פשוטה וזולה (3-7 דולר ארה"ב לשקית), עשויה להפחית את שיעור האופיאטים בהם לא נעשה שימוש, והזמינים לשימוש אחר."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007