הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Siponimod אושרה לטיפול ב– relapsing MS
2.4.19

ה- FDA אישר את התרופה הפומית Siponimod (המשווקת כ- Mayzent) לטיפול במבוגרים עם relapsing multiple sclerosis, כולל secondary progressive multiple sclerosis (SPMS).

 

האישור מתבסס על ממצאי המחקר EXPAND שכלל 1650 חולים עם SPMS ורמות שונות של מוגבלות. שיעור נמוך יותר של חולים שטופלו ב- siponimod חוו התקדמות של מוגבלות (26% מול 32% בקרב המטופלים בפלסבו) ושל הישנות. ה- FDA מציין כי היתרונות לא היו מובהקים סטטיסטית בקרב חולים ללא מחלה אקטיבית.

 

התרופה תשווק בליווי אזהרות מפני תופעות הלוואי האפשריות (לדוגמא, פגיעה בעובר, האטה בקצב הלב, זיהומים, ירידה בתפקוד הריאות, macular edema). תופעות הלוואי הנפוצות ביותר שדווחו כללו כאבי ראש, יתר לחץ דם ועלייה באנזימי הכבד.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007