הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מגפת החצבת בניו-יורק: ילדים לא מחוסנים יורחקו משטחים ציבוריים
2.4.19

מחוז Rockland שביו-יורק ימנע מקטינים לא מחוסנים את הגישה לאזורים ציבוריים למשך 30 ימים, במאמץ לבלום את מגיפת החצבת המשתוללת במחוז מאז חודש אוקטובר. הצעד הינו הראשון מסוגו באומה.

 

ההורים עשויים לעמוד בפני מאסר של שישה חודשים ו/או קנס של עד 500 דולר באם יאפשרו לילדים לא מחוסנים להיכנס לשטחים ציבוריים כולל מסעדות, חנויות ומקומות פולחן.

 

במחוז תועדו 155 מקרים מאושרים של חצבת מאז חודש אוקטובר – 48 מהם אירעו השנה – מרבית המקרים תועדו בקרב קהילות סגורות של יהודים אורתודוקסיים. רק שלושה-רבעים מילדי המחוז מחוסנים נגד חצבת, זאת למרות המאמצים להעלות את שיעורי החיסון. ילדים לא מחוסנים אינם מורשים להגיע לבתי הספר מאז חודש דצמבר.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007