הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיכון לסרטן: כמה סיגריות יש בבקבוק יין?
2.4.19

שתיית בקבוק יין בשבוע שוות ערך לעישון של 5-10 סיגריות, במונחים של סיכון אבסולוטי לסרטן. אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- BMC Public Health.

 

בהתבסס על סקר בריאות  ומידע על הסיכון להיארעות סרטן מבריטניה, מצאו החוקרים כי בקרב גברים לא מעשנים, צריכת בקבוק אחד של יין פר שבוע, הגבירה את הסיכון האבסולוטי להיארעות סרטן במהלך החיים ב- 1% ובקרב נשים ב- 1.4%.

 

יתר על כן, שתיית בקבוק יין פר שבוע הייתה שוות ערך לעישון חמש סיגריות בשבוע בקרב גברים ועשר סיגריות בקרב נשים, במונחים של סיכון לסרטן.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים מדגישים כי צריכת אלכוהול מתונה מהווה גורם סיכון לבריאות הציבור ואת הצורך לעורר מודעות לנושא."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007