הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים גילו מנגנון הישרדות של סרטן הלבלב, שעשוי לשכלל את הטיפול במחלה
31.3.19

חוקרים מהטכניון, מבית החולים רמב"ם ומאוניברסיטת קליפורניה חשפו מנגנון הגנה חיוני של תאי סרטן הלבלב, המספק להם הגנה מפני מחסור בחמצן ובחומרי הזנה. זוהי תגלית שעשויה לסייע בטיפול באחד מסוגי הסרטן הקטלניים ביותר, והחוקרים מקווים כי היא תוביל לפיתוח דרכים חדשות ויעילות יותר להתמודדות עם המחלה.

 

במחקר, שפורסם לאחרונה בכתב העת Nature Commuications, ומבוסס על ניסויים ברקמות גידול אנושיות של חולי סרטן הלבלב ובעכברים, מראים החוקרים כיצד תאי הסרטן מבצעים מהלך של "תכנות מחדש" של מסלולי אספקת האנרגיה לתא. התאים יוצרים מעקפים למסלולים שנחסמו, ובכך שורדים ומתפתחים.

 

לידיעה בהארץ>>


 

מאת עידו אפרתי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007