הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מהפכת הניתוחים הפרטיים מתחילה ביום שישי
26.3.19

השינויים הגדולים בשוק הניתוחים הפרטיים יוצאים לדרך: מיום שישי הקרוב, 1 ביולי, לא יהיה אפשר לקבל החזר כספי על ניתוח שנעשה באמצעות הביטוח המשלים של קופות החולים. תחת זאת, מבוטחים יוכלו לבחור מנתח רק מתוך רשימה סגורה של מנתחים שמצויים בהסדר עם קופת החולים, ולשלם השתתפות עצמית קבועה מראש בעבור הניתוח.

 

כמו כן, חברת הביטוח או הביטוח המשלים ישלמו את שכר המנתח לבית החולים הפרטי שבו יבוצע הניתוח, ועל הרופא ייאסר לגבות תשלום נוסף בעבור הניתוח מהמבוטח. זאת, בעקבות כניסתה לתוקף של הרפורמה הראשונה במסגרת חוק ההסדרים האחרון. מטרת המהלך כפולה: ראשית, הפחתת ההוצאה הפרטית של הציבור על ניתוחים או במלים אחרות — הפחתת המחירים שגובים הרופאים עבור ניתוחים. הרופאים יידרשו לנהל משא ומתן מול הביטוחים המשלימים וחברות הביטוח, ולא מול המבוטח הבודד, ולפיכך המחירים שהם גובים יירדו.

 

בנוסף, רופא שלא ייכלל ברשימות הסגורות של קופות החולים עלול למצוא את עצמו עם הרבה פחות עבודה פרטית, משום שסביר כי לא רבים מבין המבוטחים יסכימו לשלם לרופא כזה את עלות הניתוח "מהשקל הראשון" (ולא לממש את הביטוח שעבורו הם משלמים מדי חודש), כאשר יש להם אלטרנטיבות רבות במסגרת ההסדרים של קופות החולים וחברות הביטוח.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007