הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לקראת הנפקה בחו"ל? חברת הקנאביס פנאקסיה מתחזקת עם יונתן קולבר
26.3.19

יונתן קולבר מונה היום ליו"ר חברת הקאנביס פנאקסיה ישראל. הוא יכנס לתפקיד במאי הקרוב, לאחר אישור ועדת התגמול והדירקטוריון, ובכפוף למיזוג של פנאקסיה לשלד של הרודיום השקעות. בעקבות ההודעה מניית החברה מזנקת בבורסה ב-7% לשווי של 92 מיליון שקל.

 

עבור פנאקסיה - שמדבריו של קולבר ניתן להבין כי היא מתכננת בעתיד הנפקה בחו"ל - מדובר בצעד אסטרטגי חשוב. קולבר הוא שותף ויועץ בכיר בקרן הפרייבט אקוויטי Viola Growth, המתמחה בהשקעה בחברות צמיחה, והיא חלק מקבוצת ההשקעות ויולה. לקולבר יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול השקעות בינלאומיות, גיוסי הון, אקזיטים וניהול פעיל של חברות ציבוריות. 

 

קולבר כיהן בתפקידי יו"ר, מנכ"ל ודירקטור ביותר מ-60 חברות ציבוריות ופרטיות בישראל  ארה"ב  וקנדה. ב-1997-1986 כיהן כמנכ"ל ומייסד משותף של חברת ההשקעות קלארידג' ישראל, שצמחה מ-50 ל-700 מיליון דולר בסדרה של אקזיטים, ובהם אלה של החברות טבע (15.9 -2.63%, ECI (בה כיהן כיו"ר) ואופטרוטק – הנסחרות כולן בארה"ב. ב-2006-1998 כיהן כמנכ"ל קונצרן כור תעשיות, שאותה הוביל עד למכירתה ל-IDB.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת שלי אפלברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007