הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר התקן חדש לטיפול באי ספיקת לב
26.3.19

ה- FDA מאשר התקן חדש לטיפול באי ספיקת לב כרונית בינונית עד חמורה בקרב חולים שאינם מועמדים לקבלת טיפול אחר.

 

ה- Optimizer Smart System כוללת מחולל פעימות המושתל תחת עור החזה ומחובר לשלוש אלקטרודות המושתלות על דופן שריר הלב. ההתקן מספק זרמים חשמליים המווסתים את עוצמת התכווצות השריר (במקום את קצב ההתכווצות).

 

שני מחקרים שכללו כמעט 400 מטופלים בטיפול תרופתי אופטימאלי, מצאו כי הללו שאף קיבלו את ההתקן הדגימו שיפור במרחק ההליכה בתוך שש דקות ובסימפטומים המלווים אי ספיקת הלב, בהשוואה לחולים שקיבלו טיפול תרופתי בלבד.

 

ההתקן מאושר עבור חולים הסובלים מסימפטומים על אף קבלת טיפול תרופתי ומציגים left ventricular ejection fraction של 25%-45%.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007