הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקים נוקשים יותר לנשיאת נשק, בתי ספר בטוחים יותר?
26.3.19

הקשחת חוקי הנשק המדינתיים תגביר את הבטיחות בבתי הספר בארה"ב, כך עולה מניתוח של סקר שנערך בקרב בני נוער ופורסם ב- Journal of Epidemiology & Community Health.

 

הניתוח כלל מעל ל- 900,000 תלמידי תיכון מ- 45 מדינות שהשלימו את ה- Youth Risk Behavior Survey של ה- CDC לאורך השנים 1999-2015. סה"כ, 7% ציינו כי אוימו או נפצעו על ידי כלי נשק בבית הספר, 5% דיווחו כי נשאו נשק בשטח בית הספר ו- 6% ציינו כי הפסידו ימי לימודים במהלך 30 הימים האחרונים היות וחשו לא בטוחים בבית הספר.

 

במדינות עם חוקים נוקשים יותר לנשיאת נשק, מצא ניתוח שהתחשב בהגבלת הזמינות של כלי הנשק, דרישה לבדיקות רקע ומגבלות אחרות - סבירות נמוכה יותר כי בני נוער ידווחו כי אוימו או נפצעו על ידי כלי נשק בשטח בית הספר וסבירות נמוכה יותר לאובדן ימי לימודים עקב תחושות של חוסר ביטחון. לא נמצא קשר מובהק בין אופי חוקי הנשק והסיכון לנשיאת נשק בשטח בית הספר.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007