הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כללית תספוג את עלות החיבור - וכל בתי המרקחת ייפתחו למבוטחיה
24.3.19

נסללה הדרך לחיבור בתי המרקחת הפרטיים לקופה הגדולה בישראל: שירותי בריאות כללית חזרה בה מהכוונה לגבות 6,500 שקל עבור התחברות מכל בית מרקחת פרטי שירצה למכור תרופות למבוטחיה. הקופה החליטה לספוג את עלות חיבור בתי המרקחת הפרטיים למערכת המחשוב שלה, בדומה לקופות החולים האחרות הדבר יאפשר למבוטחיה לממש את המרשמים הדיגיטלים שלהם במגוון רחב הרבה יותר של בתי מרקחת ביחס להיום.

 

הרקע לדברים הוא חוק המרשמים שאושר בנובמבר האחרון. לפי החוק, כל אדם יוכל לממש את המרשם שקיבל מהרופא שלו בקופת חולים, בכל בית מרקחת ברחבי הארץ - לרבות בתי מרקחת של קופות החולים, רשתות הפארם ובתי מרקחת פרטיים. יודגש כי עבור הצרכן מדובר בעיקר בבשורה מתחום הנוחות והנגישות, ופחות בבשורה צרכנית - שכן אין שינוי בכלל לפיו רק בתי מרקחת בהסדר יוכלו למכור את התרופות בתעריף קופת חולים המסובסד. בשאר המקרים הלקוח יוכל לממש את המרשם שקיבל בקופת החולים, אך במחיר מלא ולא מסובסד.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007