הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה חדשה לטיפול בדיכאון לאחר לידה
24.3.19

ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה Brexanolone (המשווקת כ- Zulresso) לטיפול בדיכאון לאחר לידה. התרופה החדשנית פועלת באמצעות חידוש רמות המטבוליט allopregnanolone, העשוי להיות מעורב בהתפתחות של דיכאון לאחר לידה.

 

Brexanolone תינתן על ידי גורם רפואי במרכז רפואי מאושר – כאינפוזיה המשכית לאורך 60 שעות והמטופלות חייבות להיות חלק מתוכנית ה- Risk Evaluation and Mitigation Strategy (REMS)  של התרופה על מנת לקבל את הטיפול. Brexanolone עשויה לגרום לתחושת נמנום חמורה ולאובדן הכרה פתאומי, ולכן המטופלות מוכרחות להיות מנוטרות במהלך קבלת הטיפול. כמו כן יש לנטר את המטופלות במהלך האינטראקציה שלהן עם ילדיהן, אסור להן לנהוג, להפעיל מכונות, או להשתתף בפעילויות אחרות העשויות להיות מסוכנות, עד חלוף התופעות הללו.

 

אישור התרופה מבוסס על שני מחקרים שהשוו את הטיפול עם טיפול בפלסבו. שני המחקרים מצאו כי הטיפול ב- Brexanolone היה יעיל יותר מהטיפול בפלסבו הן לאחר הטיפול והן לאחר 30 ימים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007