הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המלצות חדשות להיכרות עם בוטנים למניעת אלרגיות
21.3.19

ה- American Academy of Pediatrics מפרסמת המלצות חדשות לדיאטה מוקדמת של האם והתינוק למניעת מחלות אטופיות בקרב תינוקות וילדים. הדיווח מתפרסם בכתב העת Pediatrics.

 

להלן עיקרי השינויים מהדיווח הקליני שפורסם בשנת 2008:

 

  • היכרות עם צורות בטוחות של בוטנים מפחיתה את הסיכון להתפתחות אלרגיות. תינוקות המצויים בסיכון גבוה צריכים לקבל מוצרים המכילים בוטנים בגילאים 4-6 חודשים תחת פיקוח קליני. עבור תינוקות עם אקזמה קלה עד בינונית ממליצה הקבוצה על היכרות עם בוטנים בגיל 6 חודשים. היתרונות של היכרות מוקדמת עם ביצים אינם ברורים דיים.
  • אין ראיות מדעיות מספיקות על מנת לסכם כי פורמולות שעברו הידרוליזה מועילות למניעת מחלות אטופיות בילדים, אף לא באלו המצויים בסיכון גבוה.
  • הנקה מעבר לגיל 3-4 חודשים מסייעת להגנה מפני צפצופים בנשימה במהלך השנתיים הראשונות לחיי הילד. אין צורך בהנקה בלעדית.
  • הנקה ממושכת יותר עשויה אף לסייע להגנה מפני אסטמה.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007