הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כאב ראש חדש לטבע: FDA עשוי לאשר תרופה אורלית מתחרה לטיפול במיגרנה
17.3.19

שישה חודשים בלבד לאחר שחברת טבע (5,935 -1.15%השיקה את אג'ובי (Ajovy), התרופה החדשה שלה לטיפול במיגרנה, נראה שהתחרות בשוק תהיה צפופה וקשה. חברת אלרגן דיווחה בשבוע שעבר כי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) קיבל את בקשתה לאשר את השיווק של Ubrogepant לטיפול במיגרנה חמורה במבוגרים. FDA קבע מועד לתשובה לבקשתה של אלרגן ברבעון הרביעי של 2019.

 

Ubrogepant אמנם נועדה לטיפול במיגרנה חמורה ולא למניעתה, אבל יש לה יתרון משמעותי אחד: התרופה ניתנת באמצעות טבלייה ולא באמצעות זריקה, כמו שלוש התרופות לטיפול מניעתי במיגרנה, שאושרו ב-2018: Aimovig של החברות אמג'ן ונוברטיס, שאושרה במאי 2018; אג'ובי של טבע, שאושרה בספטמבר 2018; ו-Emgality של חברת איליי לילי, שאושרה שבועיים מאוחר יותר.לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007