הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים מזהירים: יש להעריך את רמות ה- Troponin בזהירות
17.3.19

ה- upper limit of normal (ULN) של ה- high-sensitivity cardiac troponin assays המומלץ על ידי היצרנית, עשוי להיות נמוך מדי, כך מזהיר ה- BMJ.

 

על אף השימוש הנרחב הנעשה בתוצאות נמוכות של הבדיקה כדי לשלול בבטיחות אוטם בשריר הלב, ה- ULN המוגדר עשוי שלא לכלול מטופלים רבים שאינם מציגים כל סימן קליני אחר לאוטם ואשר עשויים לקבל טיפול רפואי שגוי, דיווחו החוקרים.

 

על מנת לחשב את ה- ULN האמיתי, נבדקו 20,000 מטופלים שהגיעו לבתי החולים בבריטניה. בהשוואה ל- ULN המוצע על ידי היצרנית - 40 ng/L, מצאו החוקרים כי האחוזון ה- 99 עבור מטופלים ללא סימפטומים היה כ- 190 ng/L (לא נכללו מטופלים שאובחנו לבסוף עם אוטם בשריר הלב וכאלו עבורם הוזמנה הבדיקה מסיבות קליניות).

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007