הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Bempedoic acid מפחיתה את רמות ה- LDL
17.3.19

Bempedoic acid, prodrug ניסיונית, יעילה להורדת רמות ה- LDL cholesterol כאשר היא מוספת לסטטינים, אלו ממצאיו של מחקר phase III שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine. Bempedoic acid  מעכבת את האנזים ATP citrate lyase, המעורב במטבוליזם של הכולסטרול המצוי במעלה הזרם ל- HMG-CoA reductase, מטרת הטיפול בסטטינים.

 

במחקר נכללו כמעט 2200 מטופלים עם atherosclerotic cardiovascular disease ו/או heterozygous familial hypercholesterolemia ורמות LDL בצום של 70 mg/dL ומעלה למרות טיפול במינון המקסימאלי האפשרי של סטטינים. הנבדקים חולקו אקראית לקבלת טיפול בן שנה ב- bempedoic acid או בפלסבו.

 

שיעור תופעות הלוואי, מטרת המחקר העיקרית, היה 79% בקרב הנבדקים משתי הקבוצות. לאחר 12 שבועות, רמות ה- LDL ירדו ב- 19 mg/dL בקרב קבוצת המחקר ונותרו ללא שינוי מובהק בקבוצת הביקורת.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007