הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מציע להדק את הרגולציות על מכירת סיגריות אלקטרוניות
17.3.19

ה- FDA מציע להדק את ההגבלות על שיווק ומכירת סיגריות אלקטרוניות, זאת על רקע העלייה המובהקת בשימוש במוצרים הללו על ידי צעירים.

 

ההצעה שפורסמה לאחרונה מחייבת את החנויות המוכרות סיגריות אלקטרוניות לאחסן מוצרים בטעמים (כלומר מוצרי טבק בטעמים אחרים ממנטה ומנטול) בחדר נפרד שיאנו נגיש לקטינים. יתר על כן, יש לבדוק את גיל הקונה טרם מכירת המוצרים.

 

מה- FDA נמסר כי כתוצאה מהפעולות הללו, מצופה כי תיפסק מכירתם של סיגריות אלקטרוניות מסוימות בטעמים וסיגרים מסוימים בטעמים.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007