הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עקב מחסור בשווקים, אושרה גרסא גנרית חדשה של Valsartan
17.3.19

ה- FDA אישר גרסא גנרית חדשה של התרופה Valsartan, זאת לאור המחסור ב- angiotensin-receptor blocker (ARB) הנובע מ- recall כללי של התרופה עקב החשד לזיהום קרצינוגני.

 

ה- recall של תרופות המכילות valsartan הוכרז לראשונה בחודש יולי, כאשר n-nitrosodimethylamine, כימיקל העשוי להיות קרצינוגני נמצא במספר אצוות. n-nitrosodimethylamine אף נמצא בשני ARBs אחרים – irbesartan ו- losartan (זיהום העשוי להתרחש בתהליכי הייצור של התרופות). טרם אישור הגרסא הגנרית החדשה, העריך ה- FDA את תהליכי הייצור והשיטות הננקטות לאיתור זיהומים של התרופה החדשה.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007