הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרופ' רפי קרסו מונה ליועץ הרפואי של חברת הקאנביס IMC
14.3.19

פרופ' רפי קרסו, חוקר בתחום רפואת הכאב ומראשוני החוקרים להשפעת הקנאביס על מחלת האפילפסיה (1978) במסגרת מחקר מתחום מדעי הנוירולוגיה, מונה ליועץ רפואי בחברת IMC, שהיא אחת משמונה מגדלות הקנאביס הרפואי הוותיקות בישראל, אשר בוחנת הנפקה ישירה בקנדה לפי שווי מוערך של 100 מיליון דולר קנדי (כ-75 מיליון דולר ארה"ב).

 

פרופ' קרסו הוא מומחה לנוירולוגיה וטיפול בכאב, ממייסדי רפואת הטיפול בכאב כרוני ובעיכוב תהליכי הזדקנות, ומי שהקים וניהל את המחלקה הנוירולוגית של בית החולים הלל יפה בחדרה.

 

 

אורן שוסטר, מנכ"ל חברת IMC, אמר ל"כלכליסט" כי החברה תתחיל להיסחר בקרוב בבורסה ושוויה ייקבע בהמשך. "בשונה משאר החברות בתחום, היא בחרה להימנע מכניסה אל שוק ההון הישראלי ולהשתלב ישירות בבורסה הקנדית. המהלך יתרחש אחרי הסדרת מספר סוגיות משפטיות". 

 

 

לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת צלי גרינברג  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
29/03/19, 15:03
גיא שומלי
לכבוד פרופסור רפי קרסו ואורן שוסטר שלום
29/03/19, 15:01
גיא שומלי
לכבוד פרופסור רפי קרסו ואורן שוסטר שלום רב
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007