הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התרופה החדשה לסרטן: ביצוע שינויים גנטיים
14.3.19

מחלת הסרטן, שם כללי שמאגד מאות מחלות ואלפי סוגי גידולים ממאירים, תמשיך להעסיק עוד שנים רבות את המחקר והרפואה. המידע החדש שנצבר בעשור האחרון גרם למומחים להבין עד כמה מורכבת המחלה ועד כמה היא שזורה במנגנוני הקיום הבסיסיים שלנו, ובמידה רבה להתפכח מהרעיון של מציאת תרופה לסרטן או לכל הפחות את התרופה — זו שתמגר את המחלה לגמרי.

 

בצד זאת נמצאת הרפואה האונקולוגית בפתחה של מהפכה — שינוי גישה מחקרי וטיפולי, שמוכר בשם רפואה מותאמת אישית. בשלב הזה היא באה לידי ביטוי בתרופות וטיפולים מהדור החדש, דוגמת טיפולים ביולוגיים שמותאמים לזיהוי וחסימה של קולטנים ומסלולים מטבוליים של תאי הסרטן כדי להשמידם; וטיפולים אימונותרפיים (מבוססי מערכת החיסון) שמסירים את הבלמים ממערכת החיסון ומאפשרים לה לזהות ולתקוף תאים סרטניים.לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת עידו אפרתי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007