הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נטילת מינונים גבוהים של ויטמין D במהלך ההיריון אינה מונעת אסטמה אצל היילוד
14.3.19

נטילת תוספים של ויטמין D במינונים גבוהים במהלך ההיריון אינה מגנה מפני אסטמה בקרב היילודים, כך מצא מעקב ממושך שנערך בהגיע הילדים לגיל שש, במסגרתו של מחקר אקראי שפורסם בכתב העת JAMA. המעקב קצר הטווח, כאשר היו הילדים בגיל שלוש שנים, העיד על הגנה פוטנציאלית.

 

במהלך השבוע ה- 24 להיריון, חולקו אקראית מעל ל- 600 נשים לקבלת 2400 IU של ויטמין D או פלסבו מדי יום, כתוספת למינון היומי המומלץ של 400 IU. מבין 550 הילדים שנבדקו בגיל שש, שיעור אבחנת האסטמה היה דומה בקרב שתי קבוצות המחקר (8% מול 7%), מדדים אחרים, כולל תפקוד הריאות ותגובתיות דרכי האוויר היו אף הם דומים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007