הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסרה של בלוטת התריס משפרת את איכות החיים בקרב החולים ב- Hashimoto
14.3.19

הסרה מלאה של בלוטת התריס משפרת את איכות החיים של החולים במחלת Hashimoto, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

כ- 150 מבוגרים עם סימפטומים הקשורים ל- Hashimoto על אף טיפול הורמונאלי מתאים חולקו אקראית לעבור הסרה מלאה של בלוטת התריס ולקבלת טיפול תרופתי או לקבלת טיפול תרופתי בלבד. כל הנבדקים הציגו טיטר נוגדנים - antithyroid peroxidase (anti-TPO) - גבוה מ- 1000 IU/mL בתחילת המחקר.

 

לאחר 18 חודשים, הדגימו החולים שעברו ניתוח ציוני איכות חיים גבוהים יותר מהנבדקים בקבוצת הביקורת, כמו גם ציוני עייפות טובים יותר ורמות נוגדני anti-TPO נמוכים יותר.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
14/03/19, 09:59
יובל
בלוטת התריס
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007