הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רופאים שגרמו מוות ברשלנות צריכים לעמוד לדין פלילי
7.3.19

האם גרימת מוות בשל רשלנות רפואית עשויה להיות עבירה פלילית, ולכן דורשת חקירת משטרה? באחרונה פורסם כי בעקבות דו"ח פנימי חמור של מבקרת משרד הבריאות שעסק בניסוי שנערך בבית החולים איכילוב בתל אביב, שהסתיים במותה הטראגי של ילדה בת 12 שחלתה בסרטן, מבקר הפרקליטות קרא ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד בכירים באיכילוב ובמשרד הבריאות.

 

מדוע לא מגישים בני משפחה שיקירם מת בשל "רשלנות רפואית" תלונה במשטרה על כך שבית החולים גרם ברשלנות למותו? התשובה היא חוסר מודעות מצד אחד, ומצד שני המחשבה הנכונה שאנשי הצוות הרפואי לא התכוונו להזיק, וכל רצונם היה להעניק טיפול רפואי מיטבי.

 

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת אבי רובינשטיין

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007