הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול באספירין אינו משפר את סיכויי ההישרדות של מרבית החולים בסרטן הערמונית
7.3.19

מינון נמוך של אספירין אינו משפר את סיכויי ההישרדות של מרבית הגברים החולים בסרטן הערמונית – זאת על אף מחקרי עבר שמצאו יתרונות פוטנציאליים לטיפול – אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

על בסיס מסד נתונים מדנמרק עקבו החוקרים אחר כ- 30,000 גברים עם סרטן ערמונית החל משנה לאחר שאובחנו ועד חציון של חמש שנים. שיעורי התמותה מסרטן הערמונית היו דומים בקרב הללו שטופלו במינון נמוך של אספירין במהלך השנה הראשונה שלאחר הדיאגנוזה ובקרב הללו שלא טופלו.

 

אף על פי כן, ניתוח שניוני שבחן טיפול באספירין בתוך 7.5 שנים לאחר האבחנה, מצא כי הטיפול הפחית במעט (אך באופן מובהק סטטיסטית) את סיכויי התמותה מסרטן הערמונית ((adjusted hazard ratio, 0.84), בעיקר בקרב גברים עם טיפול מצטבר משמעותי.

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007