הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספת של semaglutide ל- SGLT2 משפרת את האיזון הסוכרתי
7.3.19

התוספת של semaglutide - glucagon-like peptide-1 (GLP-1) receptor agonist – ל- sodium glucose cotransporter-2 (SGLT2) inhibitor משפרת את האיזון הסוכרתי בקרב חולי סוכרת סוג 2 שאינם מאוזנים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet Diabetes & Endocrinology.

 

כ- 300 מבוגרים סוכרתיים עם רמות hemoglobin A1c של 7-10% למרות טיפול ב- SGLT2 inhibitor (לבד או יחד עם sulfonylurea או metformin) חולקו אקראית לקבלת תוספת של semaglutide או פלסבו, פעם בשבוע. מטרת המחקר העיקרית – שינוי ברמות ה- HbA1c מתחילת המחקר ועד שבוע 30 – העידה לטובת הטיפול ב- semaglutide (-1.5% מול -0.1% עם פלסבו). המטופלים ב- semaglutide אף ירדו יותר במשקל (-4.7 kg מול -0.9 kg).

 

מרבית תופעות הלוואי היו קלות. תופעות לוואי חמורות אירעו בקרב 4.7% מהמטופלים בתרופה בהשוואה ל- 4.0% מהמטופלים בפלסבו.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007