הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AHA מפרסם הנחיות חדשות למדידת לחץ הדם
5.3.19

ה- American Heart Association מעדכן את המלצותיו משנת 2005 למדידת לחץ דם. להלן עיקרי הדברים שפורסמו בכתב העת Hypertension:

 

  • עבור מדידות לחץ דם המבוצעות במרפאה, השימוש ב- oscillometric devices עשוי למנוע טעויות אנוש העשויות להיגרם במדידות המבוצעות בעזרת סטטוסקופ. מכשור אוטומטי המבצע ממוצע של שלוש מדידות ומעלה הינו המועדף. השארת המטופל לבדו עשויה להבטיח כי הוא או היא אינם מדברים במהלך הבדיקה.
  • עבור מדידה עצמאית בבית, יש ראשית לבדוק את תקינות המכשיר הביתי במרפאה.

 

ההנחיות אף כוללות טבלאות שימושיות למדידה תקינה במרפאה, בבית ולמדידות אמבולטוריות, אלגוריתם לבדיקות סקר לתסמונת החלוק הלבן ויתר לחץ דם מממוסך והנחיות מיוחדות למדידת לחץ הדם של ילדים, נשים הרות, מבוגרים, בעלי עודף משקל ומטופלים עם הפרעות קצב.

 

החוקרים סיכמו: "יש צורך במסר ברור כי השימוש ב- EVPs במהלך ההיריון אינו בטוח."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007