הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 14 נשים בארה"ב מדווחות על שימוש בסיגריות אלקטרוניות בהיריון
5.3.19

כ- 1 מתוך כל 14 נשים שהשתתפו בסקר שנערך בשנת 2015 דיווחו כי השתמשו ב- electronic vapor products (EVPs), כולל סיגריות אלקטרוניות בתקופת ההיריון, כך מפרסם ה- MMWR.

 

מתוך 3300 נשים שילדו לאחרונה באוקלהומה וטקסס, 7% דיווחו כי השתמשו ב- EVPs סביב תקופת ההיריון (כלומר, מספר חודשים לפני, במהלך, או אחרי ההיריון). מעל ל- 1% השתמשו במוצרים הללו במהלך שלושת חודשי ההיריון האחרונים, מהללו, 38% דיווחו על שימוש במוצרים המכילים ניקוטין ו- 26% ציינו כי הן לא בטוחות בנוגע לתכולת המוצר בו השתמשו.

 

45% מהנשים ציינו כי חשבו ש- EVPs פחות מזיקים מסיגריות רגילות או שהשימוש יסייע להן להיגמל מעישון. מרבית ה- EVPs מכילים ניקוטין העשוי להזיק להיריון ולעובר.

 

החוקרים סיכמו: "יש צורך במסר ברור כי השימוש ב- EVPs במהלך ההיריון אינו בטוח."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007