הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החולים תובעים: לתיקון עולם אזל מלאי הקנאביס הרפואי
28.2.19

מה היו עושים חולים במחלה קשה אם לפתע היו מודיעים להם שהתרופה שאותה הם מקבלים אזלה מהמלאי למשך 4 חודשים? זה מה שקרה לחולים הרבים ‑ לקוחות חברת "תיקון עולם", המספקת לעשרות אלפי חולים הסובלים ממחלות קשות מוצרי קנאביס רפואי.

 

לבית המשפט המחוזי מרכז הוגשה אתמול בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד החברה, היצרנית והמשווקת הגדולה בישראל של מוצרי קנאביס לשימוש רפואי.

 

 


לידיעה ב -Ynet >>

 

 

מאת ליטל דוברוביצקי

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007