הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרבית המבוגרים האמריקאים אינם צורכים מספיק חלבון
26.2.19

מחקר חדש שפורסם ב- Journal of Nutrition, Health & Aging מגלה כי מרבית המבוגרים האמריקאים אינם צורכים מספיק חלבונים בדיאטה. צריכה נמוכה של חלבונים מהווה סמן לדיאטה לא מאוזנת ולבריאות כללית רעועה.

 

צוות החוקרים בחן מידע שנאסף במסגרת ה- National Health and Nutrition Examination Survey בין השנים 2005-2014 על מנת להעריך את צריכת החלבון בדיאטה בקרב 11,680 מבוגרים מגיל 51 ומעלה.

 

החוקרים ניתחו את הקשרים שבין צריכת חלבונים, דפוסי הדיאטה והפעילות הפיזית בקרב אותם מבוגרים. המדגם רובד על בסיס ה- Healthy Eating Index על מנת להעריך את איכות הדיאטה וליצור מדגם לאומי מייצג.

 

סה"כ, נמצא כי עד 46% מהמבוגרים במחקר לא צרכו מספיק חלבונים בדיאטה על בסיס קבוע. שליש מהנבדקים החסירו 30 גרם חלבון מדי יום – עבור מבוגר השוקל כ- 72 ק"ג – משמעות הדבר היא מחסור של מחצית מהכמות המומלצת לצריכה.

 

כמו כן נמצא כי מבוגרים עם צריכת חלבונים חסרה אף מדגימים דפוסי דיאטה לא בריאים כמו גם מגבלות פונקציונאליות.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007