הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אגוזים עשויים להפחית את הסיכונים הקרדיווסקולאריים בקרב חולי סוכרת
26.2.19

ראיות חדשות תומכות בהמלצות הקיימות עבור חולי סוכרת סוג 2, לצרוך אגוזים על מנת למנוע תחלואה קרדיווסקולארית ומוות מוקדם.

 

המחקר שפורסם בכתב העת Circulation Research התבסס על שאלוני דיאטה שחולקו לכ- 16,000 מבוגרים, השאלונים מולאו לפני ואחרי שהנבדקים אובחנו כחולים בסוכרת סוג 2.

 

החוקרים מצאו כי צריכה של כל סוג של אגוזים הניבה יתרונות בריאותיים, ובעיקר הצריכה של אגוזי עץ – שקדים וערמונים. הניתוח הדגים כי חולי סוכרת מסוג 2 שצרכו חמש מנות אגוזים פר שבוע, נהנו מהפחתה של 17% בסיכון לתחלואה קרדיווסקולארית ושל 34% לתמותה הקשורה לכך.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007