הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מוסיף אזהרה לתרופה febuxostat (Uloric) המיועדת לטיפול ב- gout
26.2.19

ה- FDA דורש כי התרופה febuxostat (Uloric) תישא מעתה והלאה אזהרה מפני סיכון מוגבר לתמותה מסיבות קרדיווסקולארית. האזהרה אף תציין כי השימוש ב- febuxostat צריך להיות מוגבל לחולים שאינם מגיבים היטב או שאינם יכולים ליטול allopurinol.

 

האזהרה מתווספת על רקע תוצאותיהם של מחקריpostmarketing  שהשוו טיפול ב- febuxostatו ב- allopurinol בקרב 6000 חולי gout ומחלה קרדיווסקולארית. המחקרים תיעדו 15 מקרי מוות מסיבות קרדיווסקולאריות עבור כל 1000 מטופלים ב- febuxostat למשך שנה, בהשוואה ל- 11 עבור כל 1000 מטופלים ב- allopurinol. בנוגע לתמותה מכל סיבה, השיעור עמד על 26 מקרי מוות פר 1000 מטופלים ב- febuxostat, מול 22 פר 1000 מטופלים ב- allopurinol.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007