הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מציע חקיקה שתהפוך את מסנני הקרינה לבטוחים יותר
26.2.19

ה- FDA מציע חקיקה חדשה למכירת קרם הגנה (over the counter).

 

תחת החקיקה החדשה המוצעת, רק שניים מתוך 16 החומרים הפעילים כיום במסנני הקרינה - zinc oxide ו- titanium dioxide – יוכרו כיום כבטוחים ויעילים. שני מרכיבים – PABA ו- trolamine salicylate – אינם מוגדרים כבטוחים ויעילים לאור בעיות בטיחות ואין מידע מספיק על מנת לקבוע לגבי 12 החומרים האחרים.

 

החקיקה אף כוללת את הנושאים הבאים:

 

  • ה- SPF הגבוה ביותר המומלץ צריך לעלות מ- SPF 50+ ל- 60+.
  • בדומה לתרופות אחרות הנמכרות Over the counter, אף תווית מסנני הקרינה צריכה לכלול את המרכיבים הפעילים באופן ברור כך שהצרכנים יוכלו לזהותם בקלות. יתר על כן, באם מוצר לא הוכח כמסייע למנוע סרטן עור, הודעה בנושא צריכה להופיע בחזיתו.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007