הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול ממושך ב- DAPT מועיל למטופלים מסוימים לאחר סטנט
24.2.19

טיפול ממושך (12-24 חודשים) ב- dual antiplatelet therapy (DAPT) מועיל במידה הרבה ביותר למטופלים המצויים בסיכון נמוך לאירועי דמם, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Journal of the American College of Cardiology.

 

החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של שמונה מחקרים שכללו כ- 15,000 מטופלים שעברו percutaneous coronary intervention (PCI) וטופלו ב- DAPT. המטופלים אופיינו על ידי מורכבות הטיפול (PCIs עם שלושה תומכנים ומעלה הוגדרו כמורכבים) ועל ידי הסיכון לדמם (באמצעות ה- PRECISE-DAPT score).

 

החוקרים מצאו קשר בין PCIs מורכבים ואירועים איסכמיים, אך לא בין PCIs ואירועי דמם. חולים המצויים בסיכון גבוה לדימומים נטו לסבול הן משכיחות גבוהה של איסכמיה והן מדימומים.

 

מטופלים שלא הוגדרו כמצויים בסיכון גבוה לאירועי דמם נהנו באופן עקבי מיתרונות הטיפול הממושך ב- DAPT, בעוד שהללו שנמצאו בסיכון גבוה לא הדגימו יתרונות במונחים של איסכמיה או תמותה, ללא קשר למורכבות ה- PCIs.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007