הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מפרסם המלצות בנוגע להערכת הסיכון הקשור ל- BRCA
24.2.19

נשים עם קרובת משפחה שלקתה בסרטן הקשור ל- BRCA (שד, שחלות, חצוצרות, או פריטונאום) או ממוצא אתני הקשור למוטציות בגנים BRCA1 או BRCA2 צריכות לעבור בדיקות סקר על מנת לקבוע האם הן מצויות בסיכון מוגבר למוטציות BRCA, כך על פי טיוטת ההמלצות שמפרסם ה- U.S. Preventive Services Task Force.

 

נשים עם בדיקות סקר חיוביות צריכות לקבל ייעוץ גנטי ולאחריו בדיקות גנטיות מתאימות. ההמלצות עולות בקנה אחד עם ההנחיות שפרסם כוח המשימה בשנת 2013.

 

כלים לבדיקות סקר ראשוניות עשויים לכלול את ה- Ontario Family History Assessment או את ה- Referral Screening Tool. גורמים הקשורים להיסטוריה המשפחתית ומגבירים את הסיכון למוטציות BRCA הינם: אבחנה של סרטן שד לפני גיל 50, סרטן שד דו צדדי, תחלואה בסרטן שד וסרטן שחלות, גבר החולה בסרטן שד ומוצא יהודי אשכנזי.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007