הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות גורם לקריסת המוסדות הסיעודיים
21.2.19

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, אמר באחרונה באחד הכנסים שבהם השתתף, כי המדינה הגיעה למצב שבו "בכל מחלקה פנימית שוכבים 30%–20% חולים שצריכים לעבור למוסדות גריאטריה ולשיקום". לא מדובר בתגלית מרעישה, אלא בכדור שלג שמתעצם והולך, כתוצאה ישירה מהמדיניות שאותה מוביל בר סימן טוב - "לא ראיתי, לא שמעתי".

 

המדיניות הזאת כוללת התעלמות של בר סימן טוב וצוותו מהקריאות של מוסדות האשפוז הסיעודי לחשב מחדש את מחירי האשפוז שמציע המשרד למוסדות עבור הקשישים הסיעודיים, המופנים באמצעות קוד אשפוז. מדיניות זו כללה גם גריעה של מאות מיטות בשנתיים האחרונות, כתוצאה מסגירת מוסדות אשפוז סיעודי - על רקע בעיות כלכליות הנובעות מהתמחור החסר של משרד הבריאות.לידיעה בדה מרקר  >>

 

 

מאת רוני עוזרי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007