הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל טבע: "אם לא היינו מפטרים עובדים כל החברה היתה פושטת רגל"
21.2.19

"נאלצנו להיפרד מעובדים, זה מאוד עצוב, אבל לא היתה ברירה. כל החברה היתה פושטת רגל", כך אמר הבוקר (ג') מנכ"ל טבע(6,320.00.68%הוסף לתיק האישי) קאר שולץ במסיבת העיתונאים הראשונה שהוא מכנס, מאז כניסתו לתפקידו לפני כשנה.

 

שולץ התייחס לחוב הענק של טבע, שנוצר בעקבות רכישת אקטיביס תמורת 40.5 מיליארד דולר: "אם אתה לא משלם משכנתא אתה מאבד את הבית, ואם ההכנסות יורדות, אז צריך להוריד את העלויות שלך. וזה מה שאנחנו עושים. הצלחנו להפחית את החוב ב-2.2 מיליארד דולר במהלך 2018. המטרה שלנו היא להוריד את החוב הקיים ב5-3 שנים הקרובות כדי שנוכל להיות יותר גמישים בפעילות".

 

"אין לנו יותר חובות לבנקים, אלא רק למשקיעי אגרות החוב שלנו - ולהם אנו משלמים בזמן", ציין.

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת חזי שטרנליכט וצלי גרינברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007