הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקופונקטורה להקלת הסימפטומים במנופאוזה
21.2.19

אקופונקטורה עשויה להועיל לטיפול בסימפטומים מסוימים הקשורים למנופאוזה, כך מציע מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

במחקר הדני השתתפו 70 נשים בגילאים 40-65 שסבלו מגלי חום ושלא קיבלו טיפול הורמונאלי או טיפול תרופתי אחר להקלת הסימפטומים הקשורים למנופאוזה. הנשים חולקו אקראית להשתתפות בחמש פגישות שבועיות של אקופונקטורה או שלא לקבל טיפול שכזה.

 

לאחר שישה שבועות, הנשים בקבוצת המחקר דיווחו על הקלה בגלי החום - מטרת המחקר העיקרית. קבוצה זו אף דיווחה על שיפור בהזעה ביום ובלילה ובסימפטומים המערבים את העור והשיער, בעיות שינה הקשורות למנופאוזה וסימפטומים רגשיים.

 

החוקרים סיכמו: "אקופונקטורה מהווה אפשרות ריאליסטית לטיפול בנשים שאינן מתאימות או שאינן מעוניינות לקבל טיפול הורמונאלי."

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007