הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החיסון החדש נגד Zoster מדגים יחס עלות-תועלת גבוה יותר בהשוואה לחיסון הישן
21.2.19

 

החיסון הרקומביננטי החדש נגד זוסטר - recombinant zoster vaccine (RZV; Shingrix) – מדגים יחס עלות/תועלת גבוה יותר בהשוואה לחיסון החי המוחלש - live attenuated vaccine (ZVL; Zostavax), כך על פי מחקר שמומן על ידי ה- CDC ופורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

באמצעות מודל סימולציה, בחנו החוקרים את הפרמטרים הבאים בקרב מבוגרים מגיל 50 ומעלה עם מערכת חיסון תקינה:

 

  • יחס עלות/תועלת של RZV מול ZVL או היעדר חיסון
  • יחס עלות/תועלת של RZV בקרב אנשים שכבר קיבלו ZVL
  • יחס עלות/תועלת כאשר הועדף החיסון ב- RZV על פני ZVL

 

RZV הדגים בעקביות יחס עלות/תועלת גבוה יותר, אפילו בתרחישים בהם מחצית מהמבוגרים קיבלו רק את מנת החיסון הראשונה מבין שתי מנות החיסון.

 

הממצאים עולים בקנה אחד עם המלצותיו של ה- CDC, כי יש להעדיף את החיסון החדש על פני הישן וכי יש לתת RZV לאנשים שחוסנו בעבר באמצעות ZVL.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007