הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מי מעודד עישון נרגילות? המשרד לפיתוח הפריפריה
17.2.19

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אישר לתקצב מפעל לייצור טבק לנרגילות בגליל בשני מיליון שקל. המשרד למעשה יממן שני שלישים מעלות הפרויקט, שתקציב הבנייה וההצטיידות שלו הוא 2.93 מיליון שקל. זאת, בעוד משרדי החינוך והבריאות מנהלים מאבק חריף בתופעה המסוכנת של עישון נרגילות, שהולכת ומתפשטת בקרב בני נוער.

 

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל מסייע לחברות להתרחב ולקלוט עובדים חדשים באמצעות רכישת ציוד וכן בעבודות שיפוץ והתקנת תשתיות. התנאי הוא שהחברות יקלטו עובדים חדשים בפריפריה החברתית, בנגב או בגליל. ב־2019 יעמוד תקציב זה על 20 מיליון שקל.

 

ב־2017 סייע המשרד לפיתוח חברות בפריפריה ב־11 מיליון שקל. בין היתר ניתנו יותר משני מיליוני שקלים לבתי תוכנה חרדיים. אלא שמתברר שהוחלט לייעד קרוב לחמישית מההשקעה של המשרד במפעלים בפריפריה, 2 מיליון שקל, למטרה בעייתית כמו בנייה והצטיידות של מפעל לייצור טבק לנרגילות של חברת כנפי עטלף שירותי אבטחה ביישוב הערבי עילוט שבגליל. עלות הפרוייקט כולו 2.93 מיליון שקל, שמהם החברה משקיעה 930 אלף שקל. החברה התחייבה לקלוט 60 עובדים חדשים.

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת שחר אילן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007