הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן השד והקשר לצריכת אלכוהול
17.2.19

מחקר חדש שנערך באוסטרליה מצא כי מרבית הנשים אינן מאמינות כי קיים קשר מובהק בין צריכת אלכוהול וסרטן השד.

 

"קיימת רמת מודעות נמוכה ביותר בנוגע לקשר הקיים בין צריכת אלכוהול וסרטן השד", ציינו עורכי המחקר בו השתתפו 35 נשים מדרום אוסטרליה, בגילאים 45-64 וללא סרטן.

 

החוקרים ניתחו את דפוסי צריכת האלכוהול, רמת ההשכלה ומחשבות הנשים בנוגע לסיכון האישי שלהן ללקות בסרטן.

 

נמצא כי מרבית הנשים לא הבינו את רמת הסיכון האישית שלהן לחלות, אך הציגו היענות להפחית את צריכת האלכוהול שלהן אם יעודכנו כי שתיית אלכוהול עשויה להשפיע לרעה על חייהן או על משקל גופן.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007