הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פאנל המייעץ ל- FDA ממליץ על אישור ספריי נזאלי לטיפול בדיכאון
17.2.19

פאנל המייעץ ל- FDA הצביע 14 מול 2 בעד אישורו של הספריי התוך נזאלי esketamine כתוספת לטיפול בדיכאון מאג'ורי, עבור מטופלים שלא הגיבו כראוי לשני טיפולים אחרים. Esketamine הוא תמונת מראה כימית, או enantiomer, של ketamine.

 

התרופה מיועדת לשימוש יחד עם נוגדי דיכאון מהדור החדש משפיעה על הקולטנים ל-glutamate  ובאופן פוטנציאלי משקמת את הקישורים העצביים בין תאי המוח.

 

חברי הוועדה המייעצת המליצו כי התרופה תאושר יחד עם risk evaluation and mitigation strategy (REMS) זאת לאור הסיכון המוגבר לסדציה, דיסוציאציה ועלייה בלחץ הדם, תופעות אשר נצפו בקרב המטופלים בה.

 

ה- FDA צפוי להחליט בנושא בתחילת חודש מרץ, אם תאושר התרופה היא תשווק בשם Spravato.

 

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007