הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מזהיר כי הטיפול ב- fluoroquinolone עשוי להגביר את הסיכון לקרעים באבי העורקים
17.2.19

סקירה שערך ב- FDA גילתה כי האנטיביוטיקה fluoroquinolone עשויה להגביר את הסיכון להיארעות תופעת לוואי נדירה – קרעים באבי העורקים. אותם קרעים (aortic dissections) עשויים הוביל לדימום חמור או אף למוות והם עשויים להתרחש לאחר טיפול פומי או תוך ורידי באנטיביוטיקה.

 

אין לרשום את התרופות הללו למטופלים המצויים בסיכון מוגבר לתופעה, אלא אם כן לא קיימת כל אלטרנטיבה טיפולית אחרת. אנשים המצויים בסיכון מוגבר הינם אלו עם היסטוריה של חסימה או מפרצת של אבי העורקים או כלי דם אחר, לחץ דם גבוה, הפרעות גנטיות מסוימות הכוללות שינויים במבנה כלי הדם וקשישים. ה- FDA דורש כי אזהרה בנוגע לסיכונים הללו תתווסף לכל ה- fluoroquinolones.

 

 לידיעה >>


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007