הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת קנאביס ישראלית ראשונה מנפיקה בחו"ל
14.2.19

"מעולם לא ראיתי ניסיונות חסימה של טבע או חברות תרופות אחרות לתחום הקנאביס, אבל גם לא היה רצון אמיתי להשקיע בתחום, בגלל חשש מקניבליזציה. עדיין מוקדם לדעת אם חברות התרופות מפחדות מהמגמה, אבל אני מאמין שבעתיד נראה אותן משקיעות בתחום הקנאביס הרפואי" - כך אמר דאג סאמרוויל, לשעבר מנכ"ל טבע קנדה. סאמרוויל עבר לנהל את פלנטקסט (plantext), חברת קנאביס רפואי ישראלית־קנדית קטנה, שתחל בחודשים הקרובים להיסחר בבורסה של קנדה.

 

כבר בחודשים הקרובים תתחיל החברה למכור תכשירים רפואיים מבוססי קנאביס בישראל לטיפול במחלות מעיים (IBD), קרוהן וקוליטיס - ועם תחילת המסחר בה תמכור את מוצריה גם בקנדה.

 

סאמרווויל, שניהל את טבע קנדה ב–2014–2018, הגיב בחיוך לשאלה בדבר הסמליות שבמעבר מענקית התרופות הגנריות לאחר 14 שנה לתחום הלוהט של קנאביס רפואי, במה שמסמל אולי את ניצחון ילדי הפרחים מהמאה הקודמת; ילדי הפרחים שדיברו על קנאביס בשנות ה–60 של המאה הקודמת, כפי שהוא מדבר עליו כיום. "אני חושב שקנאביס יהיה מקור עיקרי לטיפול בהמון מחלות ותסמינים. בקנדה, שבה אני חי, כל הסטיגמות על קנאביס השתנו, במיוחד מבחינה רפואית. היחס אליו ישתנה גם בארה"ב ברמה הפדרלית, ונראה חברות תרופות נכנסות לשוק", ציין סאמרווויל.

 

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת גיא ארז  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007