הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שולץ: "טבע תסגור 11 מפעלי ייצור בשנה הקרובה"
14.2.19

"במהלך השנה הקרובה נסגור 11 מפעלי ייצור, במטרה להפחית את החוב", כך אמר היום (ד') נשיא ומנכ"ל טבע

(6,429.00.08%הוסף לתיק האישי) קאר שולץ בשיחת ועידה עם משקיעים,

 

 

"עד עתה הורדנו את החוב ב-4.4 מיליארד דולר ונוריד אותו ב-1.7 מיליארד דולר נוספים", המשיך שולץ והוסיף כי למרות זאת בכוונת החברה לחזק את פורטפוליו החברה במוצרי גנריקה ובהשקעות, ובכללם בתחום הביוטכנולוגיה".

 

 

לגבי הקוקפסון אמר שולץ ש"זה לא סוד שהפטנט של תרופת המפתח פקע ושיש לה תחרות גוברת. אנחנו מאבדים על התמחור סביב 25% מהמכירות בצפון אמריקה, ובסך הכל איבדנו 45% מהמכירות בסגמנט זה עד עתה". שולץ צופה לראות את הקצב הזה נמשך גם ב-2019. "יש ירידה גם באירופה, אם כי מתונה יותר, אך בסיכומו של דבר ב-2018 תפסנו 75% מנפח השוק", הוסיף. 

 

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007