הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפרופסורים של הדסה מרוויחים פי 4 מהקולגות שלהם
14.2.19

נתונים שהגיעו ל"כלכליסט" על תוספות השכר של רופאי הדסה שופכים אור על הסיבה האמיתית לשביתה בבית החולים הירושלמי. רופאים בכירים בהדסה המשתייכים לסגל אקדמי מקבלים תוספת לשכר, הגדולה פי ארבעה ויותר לעומת כל שאר הרופאים בישראל הנמצאים בסגל אקדמי. עלות התוספת להדסה - 45 מיליון שקל בשנה.

 


הנתונים על תוספות השכר, שהוכנו לצורך מעקב אחר תוכנית ההבראה ושהגיעו ל"כלכליסט" ממקור מוסמך, מציגים את הפערים הגדולים. כך למשל, רופא פרופסור מן המניין בהדסה מקבל יותר מ־16,400 שקל לחודש על השתייכותו לסגל אקדמי, לעומת 3,200 שקל שקיבל רופא באותה דרגה אקדמית ועם ותק זהה בבית חולים אחר. גם בדרגות אקדמיות אחרות הפער נשמר: רופא מהדסה מקבל תוספת שגדולה פי ארבעה לעומת מקבילו במערכת הבריאות (ראו טבלה).

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007